Mobirise

Tere Tulemast !
Meil on siiralt hea meel, et külastate meie koguduse kodulehekülge. Jumalateenistused toimuvad Lakewood Pühavaimu Kirikus iga kuu teisel ja neljandal pühapäeval algusega kell 10:00 e.l. Teenistused peetakse eesti  keeles. 

Welcome!
We are pleased to welcome you to the web pages of The Holy Ghost Estonian Evangelical Lutheran Church. Services are held every second and fourth Sunday of the month at 10:00 a.m. All services will be in Estonian. 

2022 Sinodi Koosolek Lakewoodis

Eesti Evangeeliumi Luteri Usu Kiriku Sinod 2022 Lakewoodis, New Jerseys

Jumala õnnistuse ja kaitse abil toimus Eesti Evangeeliumi Luteri Usu Kiriku koguduste sinod 28. mail Lakewoodi eesti kiriku uuendatud ruumides. Kolm aastat oli möödunud viimasest sinodi kokkutulekust Seabrooki eesti koguduse korraldusel. Ühiskonda ja selle aktiivset tegevust oli piiranud koroona haiguse haare paljudes tegevustes nii ka kiriku tegevuses. Lakewoodi eesti koguduses oli tegevus peatatud ainult mõneks pühapäevaks. Lakewoodis ei ole esinenud koroona viirusesse kriitiliselt haigestunuid.

Piiskop Thomas Vaga otsustas alustada jälle koguduste esindajate kokkusaamistega ja nii tulid koguduste esindajad ja õpetajad kokku Torontost, Los Angelesest, Chicagost, Seabrookist, Bergen County ja New Yorgi Pauluse kogudusest ning Lakewoodist. Kirjalikult osalesid Cleveland-Ohio eesti kogudus esinaine Karin Ruusiga ja Connecticuti eesti kogudus õpetaja Uudo Tariga. Sinodi kuupäevad langesid lähestikku Eesti Evangeeliumi Luteri Usu Kiriku 105. aastapäevale iseseisva vaba rahvakiriku tähtpäevaga 1. juunil (1917) .   Loe edasi....

News

UUDISED
What's New

Viimased uudised.  What's the latest news ?

Calendar

KALENDER
Calendar

Tulevased sündmused. Upcoming events. 

History

AJALUGU
History

Koguduse ajaloost.  The formation of the congregation.
(In Estonian)

Photo

GALERII
Photo Album

Peruse photographs of some events.

Video

VIDEOTEEK
Videos

View services & sermons.

about

MEIE KIRIK
About Us

Kirik kui hoone. Learn about our church building.

Mobirise

KOGUDUSE TEATED
Church Bulletins

Download new & archived bulletins.

Mobirise

 NOORTETÖÖ
Sunday School  

Stories & activities for children.

Mobirise

JUTLUSED
(Estonian Sermons)

Jutlused ja mõtisklused.

Mobirise

KIRJUTISED
(Estonian Articles)

Huvitavat ja kasulikku lugemist.

Mobirise

SERMONS
(English Sermons)

Read archived sermons.

Mobirise

ARTICLES
(English Articles)

Interesting
reading.

Please Donate

KOGUDUSE LIIKMEMAKS ON $75.00 AASTAS.  PALUN SAATKE KIRIKU AADRESSILE
Palun lisage oma liikmemaksudele ka annetus kogudusele, sest kiriku ehitus on vana ja vajab parandusi. Meie kirik ja Seabrooki eesti kirik, Northville Lutheran Church, on ainukesed kirikud Ühendriikides, mis kuuluvad veel kogudusele ehk kogudus on kirikuehituse ja ümbritseva grundi omanik. Tänu Jumalale, et meie kirikul on kolm kristlikku kogudust, kes peavad jumalateenistusi meie kirikus ja teevad kogudusele vastavaid annetusi, et osaleda kütte kuludes ja teiste jooksvate kulude katmises. KUID meie kõikide rahalised annetused on väga teretulnud. 

YOUR DONATIONS ARE NEEDED AND APPRECIATED

From years back there is a tradition that the congregation has a “membership fee”.  Our’s is only $75.00 a year but our congregation appreciates any donations as well. We thank Almighty God for our congregation and trust Him that He will open your hearts to donate for our Estonian Church which is one of the two church buildings in United States owned by Estonians. God has sent us other congregations who love to use our beautiful church building for services. They are supporting our congregation with their donations.

Address

607 East 7th Street
Lakewood NJ 08701

KOGUDUSE ÕPETAJA
Thomas Vaga piiskop electus
thomasvaga@verizon.net
Telefon-mobiil:  732-245-2584
Telefon-kodus:  732-363-0532
Katselei/office:  732-370-8317

KOGUDUSE ESIMEES
Kenneth Ling, Chairman
Telefon-kodus:  732-363-2458


©  2011 - 2021 E.E.L.K. Lakewoodi Pühavaimu Kogudus / The Holy Ghost Estonian Evangelical Lutheran Church.   All Rights Reserved
The images, backgrounds, and text are used with permission and are copyrighted by the image providers.  

Designed with Mobirise ‌

Free Web Page Design Software